ОПЛАТА

● Оплата проводиться на сайті магазину https://odp.acadfl.com за допомогою платіжних методів вказаних на сайті.● Послуги вважаються оплаченими в момент надходження коштів на наш рахунок в повному обсязі.● Ви можете оплатити замовлення тільки онлайн.Щоб оплатити замовлення онлайн:1. Додайте товар у кошик і перейдіть до оформлення замовлення. Заповніть всі необхідні дані.2. Виберіть спосіб оплати, якій підтримує оплату карткою.3. Завершіть оформлення замовлення та здійсніть оплату.

ДОСТАВКА

● Після оплати навчальних матеріалів в необхідному обсязі, з Вами зв'яжеться менеджер та надає персональний доступ до навчальної платформи, у вигляді листа на Вашу електронну пошту.● Всі навчальні матеріали знаходяться в особистому кабінеті на навчальній платформі, логін та пароль до якої знаєте лише Ви.● Термін доступу до навчальних матеріалів: 1 семестр – на рік.

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕНЬ

Якщо з будь-яких причин Ви вирішили відмовитися від виконання договору про виконання робіт (надання послуг), то можете це зробити відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" від 20.12.2016 року.
Споживач має право розірвати договір про виконання роботи (надання послуги) протягом 14 днів з моменту отримання доступу до навчальної платформи та замовленних матеріалів та курсів.Протягом 1-2 тижнів всі кошти будуть вам повернуті на ваш рахунок за вирахуванням:● Вартості вже пройдених (відкритих) занять.● Вартості вже пройденних консультацій.● Комісії платіжних систем банків.
Правила та можливості повернення коштів при оплаті на виплат – регаментується правилами банку, що надав кредит.
Якщо щось піде не так (не відкриваються відео, платформа з курсом, тощо) просто напишіть нам на адресу підтримки moc.liamg%40ofni.lfdaca